KONST / Litografier / Färglitografi 12009198
nr 1200 9198
Staffan Hallström
(1914-1976), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad SH 48/125, Motivet: 42,5x49 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 27 augusti 2018
kl 20:52:02
300 kr
350 kr
Staffan Hallström
Läs mer om Staffan Hallström